Vše o nákupu

Možnosti dopravy

Doprava je po České republice od 1000 Kč zdarma. Zboží posíláme také na Slovensko .

     do 1. 000 Kč od 1.000 Kč
PPL v ČR 89,00 Kč ZDARMA

Česká pošta - Balík Do balíkovny

59,00 Kč ZDARMA
Česká pošta - Balík do ruky 95,00 Kč ZDARMA
Česká pošta - Balík na poštu 86,00 Kč ZDARMA
Messenger po Praze 199,00 Kč 199,00 Kč
Osobní odběr - Uloženka 59,00 Kč ZDARMA
Logo Zásilkovna Osobní odběr Zásilkovna 59,00 Kč ZDARMA
Osobní odběr na prodejně ZDARMA ZDARMA

 

Česká pošta

Balík do balíkovny 

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Nemusíte předkládat průkaz totožnosti, stačí uvést jméno adresáta a kód pro vyzvednutí. Navíc je možné vyzvednutí třetí osobou. Vhodné, pokud nejste v průběhu dne k zastižení.

Balík do ruky

Zásilka je českou poštou doručena na jakoukoliv adresu v ČR nejpozději do dvou pracovních dnů od podání zásilky. Adresátovi zasílá přímo Česká pošta SMS nebo e-mail s informacemi o pohybu balíčku a to ode dne jeho podání. 

Balík na poštu

Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě - balík se jednoduše vyzvednete na zvolené poště, kdy se vám to hodí. Adresát je informován o možnosti vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

 

Zásilkovna

Doručení je možné pouze u zásilek splňujících součet rozměrů všech tří stran do 150 cm (max. kabinový kufr).

 

Messenger po Praze

Expresní přeprava zásilek ještě tentýž den po Praze.

 

Platební metody pro Českou republiku

    do 1.000 Kč od 1.000 Kč
Dobírka 10,00-30,00 Kč ZDARMA
Dobírka Messenger po Praze 39,00 Kč 39,00 Kč
Kartou on-line ZDARMA ZDARMA
Převodem na účet ZDARMA ZDARMA
Hotově nebo kartou na výdejním místě ZDARMA ZDARMA

 

BANKOVNÍ SPOJENÍ V ČR

Účty v CZK
Raiffeisen Bank 1598239001/550
ČSOB 270871682/0300
Fio banka 2100337275/2010

 

Vrácení zboží do 14 dnů

Koupili jste zboží, které vám nevyhovuje? Do 14 dní od převzetí jej můžete bez udání důvodů vrátit.

Jak postupovat při vrácení:

Zboží vracejte prosím nepoškozené a neopotřebené včetně původních visaček spolu s vyplněným formulářem na vrácení a kopií dokladu o koupi:

- osobně v naší prodejně,

- poštou na provozovnu Delmas, Vodičkova 36, 110 00 Praha 1.

Všechny informace najdete v obchodních podmínkách.

Potřebujete s vrácením zboží poradit? Kontaktujte nás na e-mail obchod@delmas.cz nebo volejte denně od 9 do 20 hod. na telefon +420 224 239 132.

 

Reklamace zboží ve lhůtě 2–30 let

Záruka na zboží z e-shopu i kamenné prodejny je standardně 24 měsíců. U některých výrobků, například kufrů značek Samsonite nebo RIMOWA, může být záruka 5–10 let.

Veškeré reklamace posoudíme a zpracujeme co nejrychleji, zpravidla nejpozději následující pracovní den. Po posouzení reklamovaného zboží a v případě uznání reklamace vám jej, opravíme, vyměníme nebo vrátíme peníze.

Jak postupovat při reklamaci:

Záruka se vztahuje se na všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí nebo se objeví v záruční lhůtě.

Vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením reklamovat nelze.

Reklamace na prodejnách v Praze

Praha 1: Prodejna DELMAS Lucerna, Vodičkova 36

Při osobním předání na jedné z našich prodejen s vámi sepíšeme reklamační protokol. Připravte si prosím doklad o koupi zboží a vyplněný reklamační formulář.

Reklamace poštou

Adresa: Prodejna DELMAS Lucerna Vodičkova 36, 110 00 Praha 1

Zboží zašlete spolu s vyplněným reklamačním formulářem a kopií dokladu o koupi. Náklady na dopravu vám na požádání zpětně uhradíme v případě uznání reklamace. Zásilku neposílejte na dobírku. Potřebujete s reklamací poradit? Kontaktujte nás na e-mail obchod@delmas.cz nebo volejte denně od 9 do 20 hod. na telefon +420 224 239 132.

 

Záruční a pozáruční servis

V rámci záruční lhůty se postaráme o opravu vašeho zboží sami, stačí nás kontaktovat e-mailem na obchod@delmas.cz nebo telefonicky denně od 9 do 21 hod. na telefon 224 239 132.

V případě, že se něco stane se zbožím z našeho obchodu po uplynutí záruční lhůty, doporučujeme tato servisní místa. U zboží od českých výrobců (Elega, Hajn, Uniko, Penny Belts, Gong, Sněžka Náchod) poskytujeme nadstardní pozáruční servis za výhodné ceny po celou dobu životnosti výrobku. Všechny opravitelné vady tak opraví přímo výrobce za použití originálních materiálů a technologií. 

Adresa pro pozáruční servis: Prodejna DELMAS Lucerna Vodičkova 36, 110 00 Praha 1

Věrnostní programy s Delmas

Delmas se kromě vlastního věrnostního programu zapojuje do dalších věrnostních programů, díky kterým ušetříte na svých nákupech. Získávejte zajímavé dárky nebo slevy na nákupy!

Věrnostní klub od Raiffeisenbank

Jste členy PREMIUM RB CLUBU? V tomto věrnostním programu od nás získáte 10% slevu. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Více o podmínkách uplatnění slevy čtěte zde.
https://www.premiumrbclub.cz

Věrnostní klub od Sphere

Členům klubu Sphere nabízíme na našich prodejnách i e-shopu 5% slevu pro držitele karet Sphere a Sphere young a 7% slevu pro držitele karet Sphere VIP. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Více o podmínkách uplatnění slevy čtěte zde.

Věrnostní klub od Carte

Držitelům karty Carte nabízíme 5% slevu na celý nákup na našich prodejnách i v e-shopu. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Pro uplatnění slevy zadejte do poznámky u objednávky 13místné číslo vaší karty. Více informací o klubu Carte najdete zde.

Věrnostní klub Svět odměn od Ery

Členům věrnostního klubu Svět odměn nabízíme za nasbírané body dárkové poukázky. Čtěte více informací o věrnostním programu Svět odměn.

Věrnostní klub ČSOB PREMIUM

Pro členy ČSOB Premium nabízíme slevu 10% na celý sortiment s výjimkou značky RIMOWA a již zlevněného zboží. Více informací naleznete ČSOB PREMIUM.

Obchodní podmínky

Zde si můžete přečíst plné znění obchodních podmínek.