Pravidla soutěže o jarní kabelku

1) Jarní  soutěž o luxusní kabelku pro každou příležitost (dále jen soutěž) probíhá od 25.4. do 20.5.2011 na webové stránce www.delmas.cz. Do soutěže budou zařazeny všechny emailové adresy uživatelů, kteří odebírají novinky/newslettery na www.delmas.cz

Přihlášení do soutěže

3) Uživatelé, odebírající novinky/newslettery  před termínem zahájení soutěže budou touto cestou informováni o podmínkách soutěže. Účastníci, kteří jsou do soutěže zařazeni automaticky na základě dříve projeveného zájmu o odběr novinek a nechtějí se soutěže účastnit, mohou svůj nezájem vyjádřit písemným nesouhlasem  na e-mailovou adresu delmas@delmas.cz. Nesouhlasem se soutěží není zrušen odběr novinek a newslettery tak budou zákazníci získávat dále.

4) Do soutěže je zařazen každá e-mailová adresa pouze jednou. Opakované zadávání jedné e-mailové adresy může být považováno za porušení pravidel soutěže a vést k jejímu vyřazení ze soutěže.

Pořadatel soutěže

5) Pořadatelem soutěže je Delmas Praha s.r.o., IČ: 29028051,   provozovatel internetového serveru www.delmas.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, či celou akci zrušit bez udání důvodu. Výhry jsou nepřenosné, nejsou na pořadateli právně vymahatelné ani je není možné směnit za hotovost.

Výhry v soutěži

6) Výherce si může vybrat jednu ze tří prezentovaných kabelek.

  • Kabelka Olilily s přední kapsou červená 1104
  • Kabelka a peněžeka bříza Bulaggi 40263
  • Kožená kabelka bílá zdobená cvočky G.Conti 1326478

Souhlas s odběrem novinek

7) Odběrem novinek, vyjadřuje účastník akce souhlas s pravidly a souhlasí se zasíláním obchodních sdělení (novinek, slevových akcí a nových soutěží) na svůj uvedený e-mail. Tyto novinky budou zasílány zpravidla 1x měsíčně. Tento souhlas platí pro Delmas Praha s.r.o., IČ: 29028051, provozovatel internetového obchodu www.delmas.cz. Z odběru novinek je možné odhlásit se kdykoli jednoduchým způsobem.

Ochrana osobních údajů

8) Účastník akce vyplněním e-mailové adresy a jejím odesláním uděluje, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu tohoto souhlasu pro: Delmas Praha s.r.o., IČ: 29028051, provozovatel internetového obchodu www.delmas.cz za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností.  Výherce soutěže bude informován po skončení soutěže na e-mailovou adresu, kterou uvedl. Nebude-li na výzvu reagovat do 3 pracovních dnů od jejího doručení, propadá výhra ve prospěch dalšího vylosovaného.

Doplňující podmínky

9) Výhru smí převzít pouze osoba starší 18 let.

10) Účastníkem soutěže se stává každý, kdo splní výše uvedené podmínky.Zpět na téma Archiv