1 zasazený strom za každý prodaný kufr Magnum Eco

1 zasazený strom za každý prodaný kufr Magnum Eco

Procestujte svět s kufrem z udržitelné kolekce Magnum Eco od značky Samsonite a pomozte tím obnovit lesy v celé Evropě. Společnost Samsonite Europe navázala spolupráci s neziskovou organizací pro zalesňování One Tree Planted.


One Tree Planted je nezisková organizace, která se věnuje celosvětovému zalesňování. Vysazují stromy, aby obnovili přírodu a biologickou rozmanitost. Zvyšují také povědomí o důležitosti stromů a nabízejí firmám, jako je Samsonite, jednoduchá řešení vedoucí k udržitelnosti. Je nám ctí, že One Tree Planted zasadí jeden strom za každý kufr Magnum Eco prodaný toto léto! Tento příslib platí pro 4 vybrané zářivé barvy Magnum Eco, které jsou novinkou pro tuto sezónu. 

Samsonite Magnum Eco

 

Proč zalesňování?

Udržitelnost je již hlavní součástí strategie společnosti Samsonite „Naše zodpovědná cesta“ a Magnum Eco je prvním kufrem Samsonite vyrobeným z recyklovaného plastu. Například velká velikost kufru využívá recyklovaný plastový odpad odpovídající 483 kelímkům od jogurtů a 14 plastovým lahvím. Ale u toho v Samsonite nechtěli skončit, a jsme moc rádi, že můžeme být součástí jejich snahy, jak vracet přírodě a pomáhat životnímu prostředí. Výsadba stromů v oblastech, které byly znehodnoceny nebo odlesněny, pomáhá urychlit obnovu zdravých lesních struktur a zachovává biologickou rozmanitost v rámci ekosystému. Stromy také pomáhají čistit vzduch, který dýcháme, filtrovat vodu, kterou pijeme, absorbovat škodlivý uhlík z atmosféry, poskytovat domov divoké zvěři a vytvářet pracovní místa se sociálním dopadem.

One tree planted

Prostřednictvím tohoto partnerství se Samsonite Europe rozhodl přispět projektům zalesňování v celé Evropě. Jejich cílem v roce 2022 je vysadit minimálně 30 000 stromů v Dánsku, na Islandu, v Portugalsku, Španělsku, Rumunsku a Spojeném království. 

Trvalá změna vyžaduje čas. Je to cesta, ne závod. Společně s vámi - našimi zákazníky a společností One Tree Planted můžeme všichni něco změnit tím, že vytvoříme čistší a zdravější planetu pro budoucí generace.

Magnum Eco

Jako důvěryhodná značka cestovních zavazadel s vedoucím postavením na trhu je to další krok vpřed v závazku stát se nejudržitelnější společností obchodující se zavazadly na světě.Zpět na téma Články