Věrnostní programy s Delmas

Věrnostní programy s Delmas

Delmas se kromě vlastního věrnostního programu zapojuje do dalších věrnostních programů, díky kterým ušetříte na svých nákupech.


Získávejte zajímavé dárky nebo slevy na nákupy!

 

Věrnostní klub od Raiffeisenbank

Jste členy PREMIUM RB CLUBU? V tomto věrnostním programu od nás získáte 10% slevu. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Více o podmínkách uplatnění slevy čtěte zde.


https://www.premiumrbclub.cz

 

Věrnostní klub od Sphere

Členům klubu Sphere nabízíme na našich prodejnách i e-shopu 5% slevu pro držitele karet Sphere a Sphere young a 7% slevu pro držitele karet Sphere VIP. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Více o podmínkách uplatnění slevy čtěte zde.

 

Věrnostní klub od Carte

Držitelům karty Carte nabízíme 5% slevu na celý nákup na našich prodejnách i v e-shopu. Akce se nevztahuje na značku Rimowa. Více informací o klubu Carte najdete zde.

 

Věrnostní klub Svět odměn od Ery

Členům věrnostního klubu Svět odměn nabízíme za nasbírané body dárkové poukázky. Čtěte více informací o věrnostním programu Svět odměn.

 

Věrnostní klub ČSOB PREMIUM

Exkluzivně pro členy ČSOB PREMIUM: Klient ČSOB Premium ke koupi cestovního kufru Samsonite dostane digitální váhu na zavazadla v hodnotě 850kč zdarma. Akce platí do 31. 7. 2017.

Jak využít akci: při placení  v kamenné prodejně se stačí prokázat Premium Kartou nebo kartou Visa Infinite, při objednávce v e-shopu www.delmas.cz stačí uvést slevový kód " CSOBDAREK78".Zpět na téma Informace