Oslavte svátek sv. Valentýna s DELMAS

Svátek lásky a vzájemného pochopení mezi partnery je tady. Udělejte své nejbližší a milované osobě radost. Tradičně se dávají dary s motivem srdce či jiným symbolem lásky. Ale proč nebýt originální?

Valentýnská sleva 20% na velké kufry

Nabízíme vám slevu 20% na VELKÉ KUFRY, které jsou vhodné jako společník na cesty kdekoli po světě. Díky širokému sortimentu kufrů si vybere opravdu každý. Valentýnská akce na slevu 20% pro velké kufry platí od 8.-14. 2. 2018. Pro získání slevy se přihlaste k odběru newsletteru na konci této stránky. 

* sleva se nevztahuje na kufry značka RIMOWA a již zlevněné produkty

 

      

Máme pro vás připravenou také 15% slevovou akci na kabelky, pánské tašky, peněženky, batohy a doplňky. Pokud chcete vaši drahou polovičku potěšit, z našeho  širokého sortimentu si určitě vyberete. Valentýnská akce na slevu 15% na kabelky, pánské tašky, peněženky, batohy a doplňky platí od 8.-14. 2. 2018. Pro získání slevy se přihlašte k odběru newsletteru na konci této stránky.

* sleva se nevztahuje na značku Rimowa a na již zlevněné produkty

 

 

Pro získání slevy se přihlašte k odběru novinek

- zde vložte emailovou adresu : 

 

Obratem Vám na email dorazí slevový kód platný od 8.-14.2.2018. Email Vám dorazí i v případě, že již novinky odebíráte. Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.