Číslo produktu | P66710 |
Barva | černá |
Materiál | kůže |
Rozměr |
13 x 9,6 x 1 cm |
Hmotnost | 0.1 kg |
Záruka | 24 měsíců |
Pohlaví | Pánské |
Velikost | M |
Přihrádka na kreditní karty | 10 x |
Oddělení na bankovky | 2 x |
Oddělení na mince | 1 x |
Další přihrádka | 6 x |
Popis produktu
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Pro-DLX 6 s RFID ochranou.
Peněženka je vyrobena z hovězí kůže. Přední stranu doplňuje kovové logo značky.
Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 10 přihrádek na karty, kapsa na mince a 6 dalších přihrádek na doklady.
Peněženka je doplněna speciální podšívkou (RFID) pro ochranu vašich karet před krádežemi pomocí čteček a skenování (tzv. skimming).
O značce Samsonite
„By Your Side.“
Samsonite je synonymem nejvyšší kvality. Zavazadla této značky jsou vysoce kvalitní, trvanlivé a moderní. Samsonite je jedním z největších světových výrobců zavazadel. Je průkopníkem na trhu s cestovními zavazadly a zpříjemňuje nám cestování od roku 1910. Všechna zavazadla se vyznačují vysokou kvalitou, nadčasovým designem a jsou synonymem pevnosti, odolnosti a lehkosti.
Samsonite nevyrábí jen vysoce odolné látkové nebo skořepinové kufry, které přežijí i nejhorší zacházení na letištích, ale také vysoce praktické kabelky, příruční tašky, kosmetické taštičky nebo dětská zavazadla. Zavazadla Samsonite vás budou provázet na každé vaší cestě.
Objevte celou nabídku značky Samsonite >>
Podobné produkty
Doplňky
Jak nás hodnotíte
Naposledy jste si prohlíželi
Vybrat cestovní kufr nebo kabelku jako dárek může být oříšek. Stavte se u nás na prodejně nebo se ozvěte na naši zákaznickou linku. Rádi vám poradíme.
Vybíráme to nejlepší od značek The Bridge, Calvin Klein i z českých manufaktur. Jsme exkluzivními prodejci The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

Díky spokojeným zákazníkům DELMAS jsme získali prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky na Heureka. Neusínáme na vavřínech, nadále zlepšujeme naše služby a hledáme nové zboží v prvotřídní kvalitě.
Více nakoupíte, více získáte. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu a užívejte si exkluzivní výhody a slevy na vaše nákupy.
Proč se vyplatí stát se členem?
- Trvalá věrnostní sleva pro nejvěrnější zákazníky
- Možnost sbírat body za každý nákup v prodejnách i na e-shopu
- 500 bodů za registraci
- Narozeninové překvapení
- Přednostní informace o novinkách v nabídce, akcích a slevách
- Online přístup k nákupům
- Akce pouze pro členy programu
Sbírejte body a ušetřete až 50%
Za každý nákup získáte body (1 koruna nákupu = 1 bod) 1 bod má při uplatnění hodnotu 3 haléřů (příklad: 1000 bodů = 30 Kč sleva) Body, které jste nasbírali, můžete uplatnit na další nákup až do výše 50% hodnoty nákupu či objednávky. Ušetřené body vám tak váš nákup ještě zlevní. Body lze navíc uplatnit i na již zlevněné zboží!
Něco navíc pro nejvěrnější zákazníky
Získejte trvalou slevu 8% nebo 12% na nezlevněné zboží už napořád!* Pro aktivaci výhod zákaznické karty Delmas Silver stačí provést nákupy v celkovém součtu 3 000 Kč, a pro Delmas Gold v hodnotě 15 000 Kč.
Silver | Gold | |
Součet nákupů nad | 3 000 Kč | 15 000 Kč |
Trvalá sleva* | 8% | 12% |
* nevztahuje se na zlevněné zboží