Bagind

Příběh Bagind začal pár let před oficiálním vznikem značky, když se zakladatel Lukáš Matějček v roce 2015 vydal na své dobrodružné cestování po Indii. Během prozkoumávání malebných uliček zlatého města Jaisalmeru objevil stánek s koženými výrobky a narazil na charismatického prodejce Dineshe, později přezvaného na Dennise, který mu nabídl možnost vlastního, ručně ušitého batohu poté, co se do originálního zamiloval.

V roce 2017 se tato inspirativní zkušenost stala základem pro vznik české značky Bagind. Zakladatel Lukáš Matějček, nadšený cestovatel, se rozhodl přinést do světa kvalitních kožených výrobků své vlastní vize. Všechny modely batohů, kabelek, tašek a doplňků jsou pečlivě navrhovány samotným Matějčkem a vyráběny ručně v indickém Jaisalmeru podle tradičních indických technik. Od roku 2021 se výroba rozšířila i do kolumbijského města Villa de Leyva.

Objevte celou nabídku značky Bagind >>

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží

Pomáháme vám s výběrem

Vybrat cestovní kufr nebo kabelku jako dárek může být oříšek. Stavte se u nás na prodejně nebo se ozvěte na naši zákaznickou linku. Rádi vám poradíme.

Jsme tu pro vás od roku 1991

Vybíráme to nejlepší od značek The Bridge, Calvin Klein i z českých manufaktur. Jsme exkluzivními prodejci The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Ověřeno zákazníky

Díky spokojeným zákazníkům DELMAS jsme získali prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky na Heureka. Neusínáme na vavřínech, nadále zlepšujeme naše služby a hledáme nové zboží v prvotřídní kvalitě.

Sleva s VIP kartou DELMAS

Více nakoupíte, více získáte. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu a užívejte si exkluzivní výhody a slevy na vaše nákupy.