Stěhujeme se! Od dubna nás najdete v centru Prahy

Stěhujeme se! Od dubna nás najdete v centru Prahy

Od dubna se na vás budeme těšit na nové adrese v centru Prahy. Prodejna v OC Šestka bude otevřená do 29. 3. 2024 21:00. Přes Velikonoce pro vás připravíme zbrusu novou prodejnu v historickém centru. Přesný termín otevření zveřejníme na začátku dubna.


Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a po uzavření prodejny v pasáži Lucerna ve Vodičkově ulici jste nám často psali, že prodejna v OC Šestka je pro vás příliš daleko. Doufáme, že vám touhle zprávou uděláme radost. Stěhujeme se do samého centra Prahy a to přímo do srdce Starého Města. Věříme, že teď už to k nám budete mít blíž a kromě návštěvy naší prodejny vás potěší i procházka po nádherném historickém centru. Od dubna nás najdete na nové adrese Bílkova 122/6, Praha 1. Jen pár kroků od ulice Pařížská a přímo na dohled od náměstí Miloše Formana a bývalého hotelu Intercontinental (nyní Fairmont Golden Prague).

Po Velikonocích zveřejníme přesné datum otevření nové prodejny na webových stránkách, formou newsletteru a na sociálních sítích. Nezapomeňte nás proto sledovat. Pro první zákazníky chystáme speciální akci. 

 

Nová dodací adresa pro vrácení zboží a reklamace:

Reklamace a vrácené zboží už prosím zasílejte na novou adresu: Delmas, Bílkova 122/6, 110 00 Praha 1.

 

Velikonoční otevírací doba:

29. 3. - 9:00-21:00 (OC Šestka)

30. 3. -1. 4. - zavřeno

Prodejna v OC Šestka bude naposledy otevřená na Velký pátek 29. 3. 2024 do 21:00. Víkend a Velikonoční pondělí 1. 4. 2024 bude zavřeno. Přes svátky pro vás budeme připravovat novou prodejnu a uděláme maximum, abychom vás mohli už první týden v dubnu přivítat. Provoz e-shopu zůstává nepřerušen. Objednávky přijaté přes Velikonoce odešleme 2. - 3. 4. 2024.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu obchod@delmas.cz nebo telefonním čísle +420 731 044 946.

Těšíme se na vás!

Tým Delmas

 

 Zpět na téma Informace