EASTPAK: Nezničitelné batohy s garancí 30 let

EASTPAK: Nezničitelné batohy s garancí 30 let

Značka EASTPAK nabízí na některé své výrobky až třicetiletou záruku, což jasně dokazuje vysokou kvalitu jejich výrobků. Vystihuje to i motto "Built to Resist", respektive "Batoh, který vás přežije".


Pojďme se však společně podívat, na co se třicetiletá záruka vztahuje a jaké jsou možnosti jejího uplatnění.

 

Obecné informace k záruce na výrobky značky EASTPAK

Záruka 30 let na produkty společnosti EASTPAK zahrnuje možné vady materiálu a zpracování, a to na všechny standardní produkty (tašky, batohy, zavazadla). Kde se taková zmíněná závada vyskytne, EASTPAK opraví nebo vymění (viz. část „Zásady záruky poskytované společností EASTPAK“) poškozený produkt.

Třicetiletá záruka se obyčejně nevztahuje na "speciální" produkty jako jsou limitované edice nebo vzorky. Tato záruka je vždy uvedena i na všitém štítku uvnitř každého produktu. V případě, že si nejste jistí, jakou záruku váš produkt má, kontaktujte nás na e-mailové adrese: zakaznickyservis@delmas.cz.

 

Zásady záruky poskytované společností EASTPAK

Na všechny výrobky značky EASTPAK se vztahuje níže popsaná rozšířená záruka, pokud není na visačce s informacemi o záruce uvedeno jinak (dále jen "Záruka společnosti EASTPAK"). Záruka společnosti EASTPAK se vztahuje na výrobky, které se používají v rámci standardních podmínek a na určený cíl. Všechny vrácené výrobky podléhají kontrole a schválení společností EASTPAK dříve, než dojde k povolení realizování nápravy. Tato záruka je platná ve všech členských státech EU.

Důležité právní upozornění: Záruka společnosti EASTPAK vám uděluje specifická práva. Nemají žádný vliv na práva vyplývající ze zákona, která máte jako osoba kupující vadný výrobek.

 

Doba platnosti záruky společnosti EASTPAK

I. První dva (2) roky - neomezená záruka:

Neomezená záruka společnosti EASTPAK se vztahuje na všechny chyby a poškození, které mají vliv na výrobek značky EASTPAK, a to i na poškození způsobené standardním opotřebením a poškozením (jako je chybný pás zipu, poškozené spony, odlupování povrchové vrstvy a změna barvy materiálu) po dobu dvou (2) let od zakoupení, který je vyznačen na příjmovém dokladu.

Prosím uvědomte si, že tímto dosáhnete komplexnější ochrany před chybami a / nebo poškozením ve srovnání se standardní zárukou poskytovanou podle práv vyplývajících ze zákona.

Vybrané části záruky Eastpak

1) Poškozená spona, přezka 

2) Odlupování povrchové vrstvy

3) Poškozený nebo opotřebený pás zipu

4) Změna barvy materiálu

 

Dostupné způsoby nápravy: Autorizovaný distributor opraví položku, na kterou se vztahuje neomezená záruka společnosti Eastpak. Pokud poškození a / nebo chybu nelze opravit, položku vyměníme. Pokud položku nedokážeme vyměnit za stejný model, nabídneme vám podobný výrobek srovnatelné ceny, nebo vám vrátíme zaplacenou cenu, a to na základě vašeho rozhodnutí.

 

II. Třetí (3) rok od zakoupení do třiceti (30) let - omezená záruka:

Omezená záruka společnosti EASTPAK se vztahuje na všechny materiálové a výrobní vady (jako jsou chybní jezdci zipu, běžci zipu a švy) během časového období začínajícího třetím rokem od data zakoupení výrobku EASTPAK do třicátého roku.

Části batohu s 30letou zárukou

1) Poškozený jezdec zipu

2) Chybný běžec zipu

3) Opotřebený materiál na ramenním popruhu

4, 5) Poškozené, rozpárané švy

 

Dostupné způsoby nápravy: Autorizovaný distributor opraví položku, na kterou se vztahuje záruka společnosti EASTPAK. Pokud poškození a / nebo chybu nelze opravit, položku vyměníme. Pokud položku nedokážeme vyměnit za stejný model, nabídneme vám podobný výrobek srovnatelné ceny.

 

III. Prosím berte na vědomí následující výhrady kladené na omezenou záruku společnosti EASTPAK:

 • Omezená záruka společnosti EASTPAK vás za žádných okolností neopravňuje požadovat vrácení zaplacené kupní ceny v případě poškozeného nebo vadného výrobku.
 • Během doby trvání omezené záruky společnosti EASTPAK se záruka nebude vztahovat na poškození a / nebo chyby vyplývající ze standardního opotřebení a poškození (jako je opotřebený pás zipu, poškozené spony, odlupování povrchové vrstvy a změna barvy materiálu).
 • Poškození, na které se během tohoto období záruka nevztahuje, jsou i poškození v důsledku špatného zacházení (jako jsou trhliny, řezy a díry v materiálu) a kosmetické poškození (jako je poškrábaný nebo znečištěný materiál).
 • Za žádných okolností se nebude vztahovat na náhodné a následné škody (jako je poškození nebo ztráta obsahu tašky, nemožnost používání, ztráta času a podobné výdaje).
 • K dalším škodám, na které se záruka nevztahuje, jsou škody způsobené leteckými společnostmi nebo jiné škody vzniklé během přepravy (jako je poškození tlakem, přetržení, prořezání a díry na materiálu, poškození krytů koleček, rukojeti a dalšího technického vybavení tašky). Odškodné za poškození během přepravy je nutné uplatňovat u přepravce.
 • Pokud máte otázky ohledně této záruky, níže uvádíme naše kontaktní informace:

   

  Delmas, OC Šestka

  Fajtlova 1090/1

  160 00 Praha 6

  Česká republika

  +420 224 239 132

  zakaznickyservis@delmas.cz

Části výrobku, na které se záruka nevztahuje

Na co se záruka nevztahuje?

1) Díra v materiálu

2) Rozříznutá látka

3) Vlastní oprava

4) Opotřebená kolečka

5) Rozbitá rukojeť

 

Celou kolekci značky EASTPAK si můžete prohlédnout pod tímto odkazem.

Chcete se dozvědět více o značce EASTPAK? Přečtěte si její příběh pod tímto odkazem.Zpět na téma Návody